Banner

Banner

Titulli OverLord ft. B Genius - INATI
Ndëgjuar 103,705
Shkarkuar 4,574
Pëlqyer 1,739
Publikuar 10/03/2019

Informatat e këngës
Produced by: OverLord
Written by: OverLord, B Genius
Rec/Mix/Master: HD STUDIO
Director: Sejad
Camera: Genti Azizi & Blady El Puro
Montage: GENTFILMS
Double G, 2019

B Genius: https://www.instagram.com/bgenius_/
OverLord: https://www.instagram.com/overlordgg/

Publisher: ONAIR

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store