Banner

Banner

Titulli OverLord ft. B Genius - INATI
Ndëgjuar 115,990
Shkarkuar 5,472
Pëlqyer 1,622
Publikuar 10/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media
Rec/Mix/Master: HD STUDIO
Director: Sejad
Camera: Genti Azizi & Blady El Puro
Montage: GENTFILMS
Double G, 2019

Follow BGenius on...
FB: https://smarturl.it/BgeniusFB
Subscribe: https://smarturl.it/BgeniusSub

Follow OverLord:
OverLord: https://www.instagram.com/overlordgg/

© & ℗ BGenius & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store