Banner

Banner

Titulli Duda - Ski Sen
Ndëgjuar 1,163,181
Shkarkuar 6,502
Pëlqyer 12,354
Publikuar 18/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Filmed by: Elmino Films (London) & URBANGraphis (Kosovo)
Edited by: URBANGraphics
Song master by https://instagram.com/_alizie?igshid=jait07osohgo

Facebook: https://www.facebook.com/DoubleGGArmy
Instagram:
https://www.instagram.com/d.u.d.a.gg1_/?hl=en
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store