Banner

Banner

Titulli Xhino ft. Duda - Mos boni xixa
Ndëgjuar 1,534,975
Shkarkuar 1,379
Pëlqyer 7,753
Publikuar 29/09/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store