Titulli Altin Sulku ft. Anila Mimani - Si ta boni Zemra
Ndëgjuar 237
Shkarkuar 36
Pëlqyer 3
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Altin Sulku ft. Anila Mimani - Si ta boni Zemra - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store