Banner

Banner

Titulli Duda ft. Noizy - That fire
Ndëgjuar 3,219,711
Shkarkuar 2,684
Pëlqyer 23,404
Publikuar 01/01/2017

Loading...
Informatat e këngës
Publisher: OnAir Media

Follow D.u.d.A:
Facebook: https://www.facebook.com/DudAGG.Fatherhood
Instagram: https://www.instagram.com/dudafatherhood
YouTube: https://www.youtube.com/user/DudaDoubleG
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store