Banner

Banner

Titulli Noizy ft Duda Varrosi and Lil Koli - Ilaci Jot
Ndëgjuar 3,285,006
Shkarkuar 2,962
Pëlqyer 25,163
Publikuar 08/08/2016

Loading...
Informatat e këngës
Instagram: https://www.instagram.com/noizy/
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store