Banner

Banner

Titulli GENA - Jeto Jeten
Ndëgjuar 275,885
Shkarkuar 1,467
Pëlqyer 676
Publikuar 12/07/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store