Banner

Banner

Titulli Aferdita Demaku ft Dona Janova - Lote dashurie
Ndëgjuar 640,006
Shkarkuar 946
Pëlqyer 1,805
Publikuar 14/07/2016

Informatat e këngës
OnAir Music: http://smarturl.it/OnAirFolk

Tex;M-Islami,Muz&ork;WIRUSI.
Hair make UP; Tafa Fashion,Stayling:Shema Sahiti,video by Max production.
Sponzor ;Fabend exclusive.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store