Banner

Banner

Titulli Mihrije Braha - Sa vjet i kom
Ndëgjuar 236,817
Shkarkuar 54
Pëlqyer 781
Publikuar 02/08/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Text: Uki Latifi
Music: Prygo
Executive Producer: Blero Muharremi
Director: Blerdi Malushi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store