Banner

Banner

Titulli Ingrit Gjoni - Sa me larg
Ndëgjuar 716,888
Shkarkuar 1,484
Pëlqyer 3,938
Publikuar 29/08/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store