Banner

Banner

Titulli Gena - Mora rrugen
Ndëgjuar 268,798
Shkarkuar 1,609
Pëlqyer 744
Publikuar 11/10/2016

Loading...
Informatat e këngës
OnAir Music http://smarturl.it/OnAirMusic

Orkestrimi: Edlir Begolli

Kenge nga albumi i ri live me titull "Pa Adrese" qe qarkullon ne treg nga shtepija diskografike "Eurolindi"

Follow Gena
Facebook: http://smarturl.it/GenaFacebook
Insagram: http://smarturl.it/GenaInstagram Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store