Banner

Banner

Titulli Gena - Shkupjane
Ndëgjuar 113,835
Shkarkuar 1,509
Pëlqyer 263
Publikuar 11/10/2016

Loading...
Informatat e këngës
OnAir Music http://smarturl.it/OnAirMusic

Orkestrimi: Edlir Begolli

Kenge nga albumi i ri live me titull "Pa Adrese" qe qarkullon ne treg nga shtepija diskografike "Eurolindi"

Follow Gena
Facebook: http://smarturl.it/GenaFacebook Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store