Banner

Banner

Titulli Cozman ft. Skivi - Maradona
Ndëgjuar 1,908,102
Shkarkuar 880
Pëlqyer 10,691
Publikuar 26/10/2016

Informatat e këngës
Music & Produced by : BIGDEAL RECORDS
Lyrics : Ghetto Geasy, Cozman, Skivi
Powered by : BABASTARS


intro


Ref 1

Krejt po pijn kokaine si koka kola
krejt po pijn kokaine si koka kola,
konjak Skenderbeg edhe vijat e holla
konjak Skenderbeg edhe bijat e holla,
holla holla ola olaaa olaaaaa
holla holla ola olaaa olaaaaa
holla holla ola olaaa olaaaaa
holla holla ola olaaa olaaaaa

Cozman

n'telefon po mthirr haveri ola olaa
nisen zogjt from Bolivia straight to Londra
e din ti jon do tripa jon do gjana
shume i vjeter per ty messi MARADONA
dhipi shume i smut n'2 gujt tu e marr n'goj
man jom shume nalt duhna njo me roll roll
rabin lemon haze per mem qit ma low low
loqka tjeter po kcen veq per mu en pole oooh
oooo nooo spo di cka o tu ndodh
paret fluturojne spo kom ven une ku mi lon
oooo nooo spo di cka o tu ndodh
shampanja po q'perthen e po m'derdhet mu en ore.

Ref 2

Krejt po pijn kokaine si koka kola
krejt po pijn kokaine si koka kola,
konjak Skenderbeg edhe vijat e holla
konjak Skenderbeg edhe bijat e holla,
holla holla ola olaaa olaaaaa
holla holla ola olaaa olaaaaa
holla holla ola olaaa olaaaaa
holla holla ola olaaa olaaaaa

Skivi

shkuma party shkuma nga goja
nuk osht epilesia po osht droga
krejt po pijn kokaine si koka kola
kur une kom dal me ganja i kini thon droga
droga koka, koka koka kola
rap-i jom osht Skenderbe, une jau solla
ju sjeni kurgjo hiq na keni idolla
kur une kom pas gucci ti ske pas pantolla
ju ka met llafi n'fyt sikur Adamit molla
ola ola olaaa olaaaaa olaaaaaaaa
une jom shkolla shkolla shkolla shkollaaa
hajde me neve je sigurt me aviona ona onaaa.

Ref 3

Krejt po pijn kokaine si koka kola
krejt po pijn kokaine si koka kola,
konjak Skenderbeg edhe vijat e holla
konjak Skenderbeg edhe bijat e holla,
holla holla ola olaaa olaaaaa
holla holla ola olaaa olaaaaa
holla holla ola olaaa olaaaaa
holla holla ola olaaa olaaaaa

outro

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store