Banner

Banner

Titulli Donjeta ft Skivi - Menemadhe
Ndëgjuar 1,800,724
Shkarkuar 1,056
Pëlqyer 7,891
Publikuar 15/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Music by : Bini Diez & Granit Gashi
Lyrics : Skivi & Diez Music
Produced by - Bini Diez
Video - Imagine Films
MUA : Edita Abazi


http://smarturl.it/ONIMA
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store