Titulli DONJETA - Dashnia m paska qorru
Ndëgjuar 169
Shkarkuar 37
Pëlqyer 5
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

DONJETA - Dashnia m paska qorru - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store