Titulli SKIVI - Bump bump
Ndëgjuar 504
Shkarkuar 62
Pëlqyer 0
Publikuar 11/05/2023

Texti i këngës
[Chorus]
Sa mire pe dridh qat bump bump
Hajde me mu, krejt i kom kom
Ti shumë sweet si bonbon
S’bon s’bon po kur bon bon
Sa mire pe dridh qat bump bump
Hajde me mu, krejt i kom kom
Ti shumë sweet si bonbon
S’bon s’bon po kur bon bon

[Verse 1]
Trupin shume fire, trupin shume lit
Imma explode si dinamit
Kce, kce, kce, kce, i livrit
Ty kush ta prish, une ja qi mit
Me to nuk luj koqe, se mi qet shoqet
Nata e gate, shoqet dhurate
Treshe n’krevat, e lshoj tepomat
Une jam zotni, e lidhi n’krevat

[Chorus]
Sa mire pe dridh qat bump bump
Hajde me mu, krejt i kom kom
Ti shumë sweet si bonbon
S’bon s’bon po kur bon bon
Sa mirе pe dridh, dridh, dridh, dridh, dridh, dridh
Sa mire pe dridh, dridh, dridh, dridh, dridh, dridh
You might also like
High 4 Real
BABASTARS
Cupid (Twin Version)
FIFTY FIFTY (피프티피프티)
Peaches
Jack Black
[Verse 2]
Opa opa, luj mе goca
Goce andej, goce kendej
Feeling like Skenderbej
Mo rrepista nuk po vrej
Ku ku, sa dobt
Ku ku, qija rrobt
Ku ku, sa dobt
Ku ku, qija rrobt

[Chorus]
Sa mire pe dridh qat bump bump
Hajde me mu, krejt i kom kom
Ti shumë sweet si bonbon
S’bon s’bon po kur bon bon
Sa mire pe dridh qat bump bump
Hajde me mu, krejt i kom kom
Ti shumë sweet si bonbon
S’bon s’bon po kur bon bon

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store