Banner

Banner

Titulli Skivi - Panika
Ndëgjuar 206,289
Shkarkuar 8,518
Pëlqyer 0
Publikuar 10/04/2019

Download

Informatat e këngës
FREE download NOW!! Panika Audio - https://we.tl/t-ynMOJtBq2z
Subscribe:
https://www.youtube.com/user/MrVisarshala
Connect with:
https://www.instagram.com/skivi_undercova/

Txt: Visar Shala Skivi
Produced: DorantBeats - Pigeon Music
Video: Dardan Sadiku Films
Executive Producer: Visar Shala Skivi

"Panika" on:
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/panika-single/1459514769?ls=1&app=itunes
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/93301742
Spotify: https://open.spotify.com/album/4FkGpmcIr1z8dVGGZbsCu1

"Intro" on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/4ehPZsjSLwuHVPlZolBPgx
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/84041372
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/intro-nitro-single/1449242064?ls=1

"Jete e shkurt" on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/0A1TMjrW0alhLnAGecZ3ns
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/82057392
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/jete-e-shkurt-single/1447008377?ls=1

©️2019 Skivi. All Rights Reserved.
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store