Banner

Banner

Titulli GHETTO GEASY feat. SKIVI - Bisha me 2 koka
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 777
Pëlqyer 0
Publikuar 08/07/2020

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store