Banner

Banner

Titulli Skivi ft. Rema Canolli - Hajnekena
Ndëgjuar 2,160,049
Shkarkuar 573
Pëlqyer 12,711
Publikuar 27/06/2017

Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

Music & Produced: BIGDEAL RECORDS
Video: EPICProduction

AUDIO High quality Download link: https://goo.gl/K1S2YS

© & ℗ BIGDEAL RECORDS & AVD Digital. All Rights Reserved.

***

Skivi ft. Rema Canolli - Hajnekena, Skivi, Rema Canolli, Hajnekena

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store