Banner

Banner

Titulli Skivi - Llafi
Ndëgjuar 704,592
Shkarkuar 310
Pëlqyer 6,084
Publikuar 20/03/2017

Informatat e këngës
NEWSTAR STUDIO & DARD SMART MOTION BABASTARS

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store