Banner

Banner

Titulli SKIVI FT. COZMAN - SHOQNIA
Ndëgjuar 13,707,973
Shkarkuar 2,101
Pëlqyer 53,622
Publikuar 30/12/2016

Informatat e këngës
Fole Publishing - http://smarturl.it/FolePublishing

Did you subscribe to BIG DEAL RECORDS Official channel? 👇🏼
► https://bit.ly/2LLBy6O

Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► https://fanlink.to/Shoqnia

_______________________________

Music & Produced: BIGDEAL RECORDS
Video: EPICProduction

_______________________________

Connect with BIG DEAL RECORDS:
Instagram ► https://www.instagram.com/bigdealrec

Connect with SKIVI:
Instagram ► https://www.instagram.com/skivi_undercova/

Connect with COZMAN:
Instagram ►https://instagram.com/Cozman

Connect with FOLE PUBLISHING:
Instagram ► https://www.smarturl.it/FolePublishing

_______________________________

℗ & © FOLE PUBLISHING & BIGDEAL RECORDS. All Rights Reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store