Banner

Banner

Titulli Mergim Mjeku ft. Skivi - Syt e saj
Ndëgjuar 2,275,152
Shkarkuar 1,362
Pëlqyer 10,719
Publikuar 19/07/2018

Informatat e këngës
Mergim Mjeku ft. Skivi - Syt e saj (Official Video)
Abonoje Kanalin ➥ http://smarturl.it/AbonohuMergimi

Producer: Gertit GmbH
Lyrics: Fisi & Skivi
Music: Marenglen Boja
Mix/Master: Marenglen Boja

Mergim on Social Networks:
https://www.instagram.com/mergim_mjeku
SNAPCHAT ▸ mergim_mjeku

© Gertit GmbH | All Rights Reserved!

Lyrics:

Mergimi:
E syt e saj si ngjyra detit
Jena dyt perball me njoni tjetrin
Syn a don me dit qysh o mas lehti
ti veq bone 1 hap te ti jam

U pam na u pam
Na gati per qdo dit
Ti hajde hajde hajde mos ik

Se as njoni e as tjetri
T'njejtin rast nuk e kishim prap
E kush foli e kush heshti
E kush tha se mund t'ishim bashk

Ti hajde hajde shuje pak zjarr ti
Se vera po mi len shum kujtime prapa
Perveq syve tu dhe kti fati
Nuk po du ma shum, se na iku nata
Hajde hajde shuj pak zjarr ti
Se vera po mi len shume kujtime prapa
Hajt tash thuje ti se ky djali
Nuk ta dha dashnin se veq fjal i pata

Skivi:
Jo nuk rrihet pa ty vet
Jo nuk pihet pa ty vet
Shume ma mir mu po ma qet
Me ty nihna ma komplet
Me ty mi hargju krejt lekt
Mi harru hallet une krejt
N'cdo moment tu ja vlejt
Jeta jeta shume e shpejt

Hejjjjjj je ti molle e ndalume
Qka i bane vetes me nji t'kafshume
Hejjjjj harroje e kalume
Merre ti me t'shtrume zemer
Merre ti me t'shtrumeeeee

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store