Banner

Banner

Titulli Skivi - Dita nata
Ndëgjuar 1,064,604
Shkarkuar 1,017
Pëlqyer 10,381
Publikuar 03/03/2018

Informatat e këngës
Connect with :
https://www.instagram.com/skivi_undercova/
https://open.spotify.com/artist/7bzVWKiCWowex1jGZiNKC5Lyrics: SKIVI
Music & Produced: BigDeal Records
Video: XL Films

SKIVI on Social Media:
Facebook: https://www.facebook.com/SkiviOfficial/ 

© 2019 Skivi. All Rights Reserved.


 Lyrics:

Ty tu ka tek
Foto pa brek
Po don me therr
Kondicioni si erë
Pluma fishek
Nisem për qef
Ty po ta tesh mu po desh e mu po ma n’gjesh

Rabi n’flet
Rrafshi si det
E rexha si blet
Dhipi po m’njek
Prej që kom le
Shok me TT
Po do me prek po lyp me ngre si i pa fe

Shkoj Dita Nata
Dita Nata, Dita Nata
Dita Nata

Pare tu njeh
Se ki vënë re
Bitcoini përpjet
Fashion tu njek
Tesha tu ble
Me renome
E vjetër e re
Vija n’wc

Ty tu ke tek me mu mu zatet
Po shumë vërtet ti për mu ki vet
Me foto pa brek shum fore e let

Ty tu ka tek , tu ka tek
Ty tu ka tek , tu ka tek
Ty tu ka tek

Mishi tu pjek
Skara e nxet
Krypa tu hedh
Stili salt-bae
Qeni nuk le
Me pedigre
Dhipi bon be per ni bmw hiq pa e ble.

Dita Nata, Dita Nata
Dita Nata, Dita Nata
Dita Nata, Dita Nata
Dita Nata, Dita Nata

Nata Nata Nata Nata Nata Nata Nata
Dita Dita Dita Dita Dita Dita Dita Dita
Nata Nata Nata Nata Nata Nata Nata
Dita Dita Dita Dita Dita

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store