Titulli Shqipe Krivenjeva - Nata e kanes - Kanagjegji Gezuar2023
Ndëgjuar 166
Shkarkuar 0
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Shqipe Krivenjeva - Nata e kanes - Kanagjegji Gezuar2023 - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store