Titulli Neta - Nata e kanes
Ndëgjuar 510
Shkarkuar 1
Pëlqyer 0
Publikuar 06/12/2022

Texti i këngës

Neta - Nata e kanes - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store