Banner

Banner

Titulli Mihrije Braha ft Bucu - Tukulukat
Ndëgjuar 879,262
Shkarkuar 831
Pëlqyer 1,605
Publikuar 26/11/2016

Loading...
Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
- DOWNLOAD: https://eurolindi.lnk.to/rhnfz
https://www.facebook.com/eurolindinfm
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Video : Mproduction
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store