Banner

Banner

Titulli Mimoza Shkodra - E urrej
Ndëgjuar 4,956,011
Shkarkuar 2,961
Pëlqyer 13,274
Publikuar 07/01/2017

Loading...
Informatat e këngës
Music & Text: Genc Prelvukaj
Producent - Bujar Avdimetaj
- DOWNLOAD: https://eurolindi.lnk.to/MimozaShkodraEUrrej
https://www.facebook.com/eurolindinfm
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store