Banner

Banner

Titulli Blasta - Merlin
Ndëgjuar 1,094,956
Shkarkuar 1,003
Pëlqyer 6,426
Publikuar 08/04/2017

Informatat e këngës
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/39774391
Spotify: https://open.spotify.com/album/2Pli7v96toXA5Tw2KyEAlI

Follow Max Production on:
►Instagram: https://www.instagram.com/maxproductional/?hl=en
►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductionAL/
►Website: https://maxproduction.net/

Follow Blasta on:
►Instagram: https://www.instagram.com/blastaofficial/
►Facebook: https://m.facebook.com/ItzBlastaOfficial

Music: Alandy, Blasta
Lyrics: Blasta

Sahere vjen, une sun i rri larg
Saher e shoh, prej vetes une dal

Zemra per ty po rreh nuk po ndalet
Bukuria jote pi djeg edhe malet
Ti se din po ky djali per ty po kallet
Eeoo

Kur po kcen ti kadale
Ti mu zemren ma nale
Si Marilyn Monroe

Tjerat m'dalin perpara
Po un veq per ty u nala
Si magji me m'bo

La la la la
Une vi per ty, ti e di
Ti je bo per mu, une e di (x2)

Sahere vjen, une sun i rri larg
Saher e shoh, prej vetes une dal

Nese zemren ti ma qel, le t'jom i pari
Nese na dy bohem bashk, krejt po ti fali


Kur po kcen ti kadale
Ti mu zemren ma nale
Si Marilyn Monroe

Tjerat m'dalin perpara
Po un veq per ty u nala
Si magji me m'bo

La la la la
Une vi per ty, ti e di
Ti je bo per mu, une e di (x2)

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store