Banner

Banner

Titulli Blasta - Dilema
Ndëgjuar 350,840
Shkarkuar 214
Pëlqyer 2,882
Publikuar 11/03/2018

Loading...
Informatat e këngës
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/us/album/58782152
Spotify: https://open.spotify.com/track/5uaUOsREsRSFDoNxaT6eEk
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/dilema-single/1358316557?ls=1

Follow Max Production on:
►Instagram: https://www.instagram.com/maxproducti...
►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductio...
►Website: https://maxproduction.net/

Follow Blasta on:
►Instagram: https://www.instagram.com/blastaofficial/
►Facebook: https://m.facebook.com/ItzBlastaOfficial/

Instrumental: Apollo (Max Audio)
Texti & Melodia: Blasta
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store