Titulli DON XHONI - Dilema
Ndëgjuar 4,626
Shkarkuar 821
Pëlqyer 25
Publikuar 16/12/2022

Texti i këngës
I love you, and I need you
Nelly I love you, I do need you
No matter what I do
All I think about is you
Even when I'm with my boo
Boy you know Im crazy over you

I love you shawty
You love me too
Jo veq n'zemer
Po m'ki tattoo
You been so naughty, naughty
I liked that too
Pe don ni fmi amo
Jam tu pritu

Baby sdojm na drama, drama
Krejt ekipen gati me shotguna
Hina plaçka naten me bandana
Vec per ty jam gati baby Mama

Kto dilema lej me mu
Ti edin qe shume un ty po tdu
A e din qe mke shkatrru
Hala per ty jam tu menu

No matter what I do
All I think about is you
Even when I'm with my boo
Boy you know Im crazy over you

Sonte sjom tu bo party
Zemer hajde knej pari
O ka mvjen shume keq
Pa mu edi t iki zari
Kur i folin per mu keq
I bllokohet ajri
O mka si oksigjen
Une per to e qaj malin

Kto dilema lej me mu
Ti edin qe Boki o tu t ndegju
Ti edin qe Boki per ty mun me gju
A edin cka po fol
A je tu menu
Ça?

No matter what I do
All I think about is you
Even when I'm with my boo
Boy you know Im crazy over you

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store