Titulli DON XHONI - Rruga
Ndëgjuar 2,665
Shkarkuar 369
Pëlqyer 20
Publikuar 02/03/2023

Texti i këngës
Baby welcome to the party
Jom tu pi une Bacardi
E kom nxon un' nio si Cardi
Shawty dridhe
Baby welcome to the part
Jom tu pi une Bacardi
E kom non un' njo si Cardi
Shawty dridhe
Kta e din na s'lujna k#ge
Cka po fol oj k#ge
Per rruge t'maj une ty leksione
Cka po fol oj shoqe
Cka din kta bre per sanksione
Jem diem per aksione
Naten punom vone bre
Naten naten punoim vone bre
Don Xhon rruga
Me mu ion kta quna
Thehet kafka
Thehet huna
Nese je ka don problem

Hai Zoti jem ti runa
Nuk po du me menu keg
Se tani po kris lufta
Baby welcome to the party
Jom tu pi une Bacardi
E kom nxon un' nio si Cardi
Shawty dridhe
Baby welcome to the party
Jom tu pi une Bacardi
E kom nxon un' njo si Cardi
Shawty dridhe
40k i marr n'dy dite
S'di me flex per kete sh#t
Pimpin' hard une jom bandit
Movin' fast jem perdit
Jom si Tesla rryme-hybrid
Rutin keshin n'limit
Shperthejm shpet si dinamit
Pu$$y you might get hit

Don Xhon gati
Represent asfallti
Rasti i zhdukjes
Rasti i shahit
Kta e din Ilafin se s'gati
E aysh shkon hesapi
Neise ma shume hic s'pe zgati
Capi te kasapi
X
Baby welcome to the party
Jom tu pi une Bacardi
E kom nxon un' nio si Cardi
Shawty dridhe
Baby welcome to the party
Jom tu pi une Bacardi
E kom nxon un' nio si Cardi
Shawty dridhe

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store