Titulli DON XHONI - Testom
Ndëgjuar 2,579
Shkarkuar 299
Pëlqyer 13
Publikuar 16/12/2022

Texti i këngës
big don xhon
ye
big don xhon
ye ye..

Ajo m'thirre mu n'tel
e po don me mu me u pa
Ajo m'thirre mu n'tel
e po don me mu me u pa
Une nuk po du me fol
une vec e nxo
une nuk po du me fol
une vec e nxo
don xhon
don xhon
dhipi fly bonbon
kom QEF me qi keq
and i never use condom
posht nalt
posht nalt
ulet zbritet
sikur n'avion
ajo permi
une n'aksion

testom
shoki hajde testom
per kto pune une jom padron
hajde testom shoki hajde testom
per kto pune une jom padron
T T testom shoki hajde testom
per kto pune une jom padron
hajde testom shoki
hajde testom
per kto pune une jom padron

rruga mu m'rriti hekur
nana nuk boni djal
boni burre
baba me djale te vet tash osht tu u mburr
kjo so reptur shoki
kjo o kreatur
ajo pO M'THIRR NATE
OSHT KA DON
MU DISPONU
osht ka m'fol frangjisht
po ma bon mu VOULEZ VOUS
tripi shume i njejt o ka m'doket deja vu
tripi shume i njejt njejt njejt
e kjo pllak
osht gold zemer
n'dore ni mac11
thujmi lutjet
pergaditu me shku ne heaven
pi u tia new chigaco osht mafia
ti ki pleq
une young guns
fact o
t'vijm te shpija
haveri e man gringo gringo gringo
pidhat na vin fringo fringo fringo
pidhat na vin fringo
pidhat na vin fringo

testom
Shoki hajde testom
per kto pune une jom padron
hajde testom
shoki hajde testom
per kto pune une jom padron
testom
shoki hajde testom
per kto pune une jom padron
hajde testom
shoki hajde testom
per kto pune une jom padron

rruga mu m'rriti hekur
nana nuk boni djal
boni burr
baba me djal t'vet tash
osht tu u mburr
kjo so reptur
kjo e kreatur
uuu..

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store