Titulli Don Xhoni Katile -Remix- Butrint Rashiti ft Koki Surle
Ndëgjuar 1,790
Shkarkuar 200
Pëlqyer 16
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Don Xhoni Katile -Remix- Butrint Rashiti ft Koki Surle - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store