Banner

Banner

Titulli Blasta ft. Adelina Berisha - Lema
Ndëgjuar 3,203,925
Shkarkuar 483
Pëlqyer 8,110
Publikuar 11/08/2018

Loading...
Informatat e këngës
Get the song here: https://acromaxmedia.lnk.to/Lema

Follow Max Production on:
►Instagram: https://www.instagram.com/maxproductional/?hl=en
►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductionAL/
►Website: https://maxproduction.net/

Follow Blasta on:
►Instagram: https://www.instagram.com/blastaofficial/

Follow Adelina Berisha on:
►Instagram: https://www.instagram.com/adelinnaberisha/
►Facebook: https://www.facebook.com/Adelina-Berisha-701957549905834/

Music & Lyrics: Fifi & Blasta
Produced by Apollo Max Audio
M.U.A: Suela Cangu
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store