Banner

Banner

Titulli Shkumbin Ismaili - Se cmu desh
Ndëgjuar 9,020,737
Shkarkuar 586
Pëlqyer 23,344
Publikuar 22/04/2017

Loading...
Informatat e këngës
https://www.instagram.com/shkumbinlsmaili
https://www.facebook.com/shkumbinismailiofficial
iTunes : https://backl.ink/251622
Web : http://shkumbinismaili.com/

Music & Lyrics : Shkumbin Ismaili
Orekstrimi : Valter Beqo - W-88 Records
Guitar : Arjan Gjici
Bass Guitar : Elton Muci
Video : Max Production
2017 / All rights reserved : Shkumbin Ismaili
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store