Banner

Banner

Titulli Capital T - Pse po ma lun lojen
Ndëgjuar 34,338,834
Shkarkuar 3,676
Pëlqyer 83,515
Publikuar 12/05/2017

Informatat e këngës
MIXTAPE LINK:
https://fanlink.to/WINTERISHERE

ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Capital T - Pse po ma lun lojen (Official Video)

iTunes: http://itunes.apple.com/album/id1235720203

Lyrics: Capital T
Produced by: Mixey


Connect with Capital T:
https://www.facebook.com/KAPOofficial
https://www.instagram.com/truekapo
https://twitter.com/truekapo
Snapchat: true.kapo

AUTHENTIC ENTERTAINMENT All rights reserved 2017.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store