Banner

Banner

Titulli Besa ft Elinel - Mos mle me ra
Ndëgjuar 1,889,216
Shkarkuar 1,443
Pëlqyer 8,613
Publikuar 20/05/2017

Loading...
Informatat e këngës
Artist : Besa, Elinel | Suport : Fuqia e Sigurimeve ATLANTIK http://atlantik.com.al/
Music : Kledi Bahiti | Drop : DJ Vicky | Threedots
Besa Lyrics : Timo Flloko, Alex, Besa | Elinel Lyrics : Elinel
Video : Provideo Albania
Lyrics :

Ti kurre s'me the,
fjalet por shenja ne trup i kam
Do ti mbaj,
se fundi ne po na ndan

Forca me la
Gjithcka une dhashe, por nuk mjaftonte
Kur dashuron, vdes nga pak cdo dite...

Ref:
Shpirtin ta dhuroj
Veten ta besoj
Se ti je mekati im
E fatin dot s'e ndryshoj

Ne nje tjeter kohe
Ne nje tjeter bote
Une do te mbaj, une do te mbaj
S'te leshoj...

Elinel :
A po mkallzon qa jon fjalt para veprav'
Un shprehna ndryshe se fjalt din' me tqu drejt genjeshtrav'
1 thanie thot mso me lexu mes rreshtav
Edhe zemren ma ki rob me veshtersi po rreh mas hekrav
A s'pe Nin
A nuk pe sheh
Sa kohe ki me mu hala spo mnjeh
A duhna me ta kujtu qe qysh nfillim faji ske jetim
Boll e kom, maje kujdestarin
Thuj qe sjom kon aty per ty kur ti sje kon per mu
Kush osht fajtor prej neve ka pak rendsi per mu
Se jom tu ra, mos m'le me ra
S'ekziston person tjeter qe me to jeten un du me nda
Du me tpa edhe ti kur sdon
Ti e din qe jom Rob i shpirtit ton
S'po muj ma
Jom tu ra
Mos m'le me ra
S'ekziston person tjeter qe me to jeten un du me nda

Ref x 1
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store