Banner

Banner

Titulli Leta - Potpuri dasmas
Ndëgjuar 4,764,642
Shkarkuar 3,245
Pëlqyer 4,541
Publikuar 01/07/2016

Informatat e këngës
https://www.instagram.com/produksioniximi/
https://www.facebook.com/XimiProduction/?fref=ts

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store