Banner

Banner

Titulli Mimoza Shkodra - Pa ndjenja
Ndëgjuar 1,252,037
Shkarkuar 2,977
Pëlqyer 3,262
Publikuar 23/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
https://www.facebook.com/eurolindinfm
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store