Banner

Banner

Titulli ANAKONDA ft ARMY - Ajo eshte Miss
Ndëgjuar 451,320
Shkarkuar 165
Pëlqyer 2,994
Publikuar 06/09/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
LYRISCS: ANAKONDA & ARMY
MUSIC: GAZU
RECORDS: GAZU
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store