Banner

Banner

Titulli Agon Amiga ft Cozman - Shih ti kishe
Ndëgjuar 5,524,105
Shkarkuar 1,963
Pëlqyer 24,039
Publikuar 20/11/2017

Informatat e këngës
Get the song here https://acromaxmedia.lnk.to/shih_ti_kishe
Music & Produced: TorchMusic
Lyrics: Agon Amiga & Marshall Jungle

Kurr un nuk kesh broke kqyrem tash ku mrriva
Krejt i bona vet kqyrem tash ku mrriva
Une nuk shita drog kqyrem tash ku mrriva
Tash ku mrriva tash ku mrriva
Shih ti kishe na po pijna kokaina
Shih ti kishe na po pijna vija vija
Shih ti kishe na po dalim kah prishtina
Shih ti kishe shih ti kishe

Rap:1
Shih ti kishe na tvesht krejt me gucci
Jeni krejt fallc pej kamve te kapuqiiii
Shih ti kishe na po kena kerre tmira
Xhepat krejt shprazt po jau merr kredia
Shih ti kishe na po iqum dhipa tmira
Ju iqni me lek une as me pare tima
Shih ti kishe na pi qelum 100 shishe
Une nuk paguj edhe mar 500 she
Shih ti shih ti na krejt vip ja
Hala flen me mamin kur t shkon te shpija
Shih ti kishe na jena shume mangupa
Nxerret hekri jashte krejt kthehni en pussa

Refreni:
Kurr un nuk kesh broke kqyrem tash ku mrriva
Krejt i bona vet kqyrem tash ku mrriva
Une nuk shita drog kqyrem tash ku mrriva
Tash ku mrriva tash ku mrriva
Shih ti kishe na po pijna kokaina
Shih ti kishe na po pijna vija vija
Shih ti kishe na po dalim kah prishtina
Shih ti kishe shih ti kishe

Cozman:
Shife kinse ne po ikim ne Dubai
Na pe dina krejt pse po ik vallai
Shih ti kishe na po kena ndore rolexa
Qaq lek i kom hargju ndurexa
Shih ti kisha na po shtyhem ktu me kllika
Une smerrna me kllika une merrna me llika
Trust me i been broke qyre tash ku mrriva
Tu shit une Dope qyre tash ku mrriva
Shih ti kishe na e mytem edhe densin
Twerki shumm i lodht po ma ul orexin
Shih ti kishe na po shesim mariwana
Per at pune une ju jep autograma

Agon Amiga:
I vesht krejt Versace deri ne pizhama
Krejt I bleva vet nuk mi blejti mama
Mama mama I love you
Krejt i bona vet krejt i bona vet
Krejt i bonA vet krejt i bona vet
Kqyrem tash ku mriva

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store