Titulli Besnik Ajdini - Ma mire te kishe vdek
Ndëgjuar 266
Shkarkuar 3
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Besnik Ajdini - Ma mire te kishe vdek - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store