Banner

Banner

Titulli Astrit Mulaj - Flaken Qitma
Ndëgjuar 659,488
Shkarkuar 1,074
Pëlqyer 1,438
Publikuar 22/11/2017

Loading...
Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
https://www.facebook.com/eurolindinfm
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved
Txt & muz - Kreshnik Avdiu
Ork - Ardian Kastrati
Video: MProduction
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store