Banner

Banner

Titulli Gili - Potpuri
Ndëgjuar 377,649
Shkarkuar 1,265
Pëlqyer 607
Publikuar 02/12/2017

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Teksti: Ilir Berani
Ork: Ardian Kastrati

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store