Banner

Banner

Titulli Aida Doci - Hajde goditem
Ndëgjuar 542,535
Shkarkuar 1,778
Pëlqyer 2,091
Publikuar 03/12/2017

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Muzika: Bimi Nebihu
Teksti: Ghulo
Ork: Virusi

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store