Titulli Fikret Dauti - Hajde te lali
Ndëgjuar 669
Shkarkuar 40
Pëlqyer 2
Publikuar 03/02/2023

Texti i këngës

Fikret Dauti - Hajde te lali - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store