Banner

Banner

Titulli Mani ft. Big Mama - Zemra e ndalume
Ndëgjuar 775,337
Shkarkuar 1,151
Pëlqyer 6,666
Publikuar 15/12/2017

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Muzika & Orkestrimi: Wirusi
Teksti: Arsim Bunjaku
EMFcreative

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store