Banner

Banner

Titulli Sinan Vllasaliu ft Meda - Potpuri
Ndëgjuar 215,124
Shkarkuar 174
Pëlqyer 453
Publikuar 16/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Ork: Virusi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store