Banner

Banner

Titulli Shkumbin Ismaili - Ndoshta je penduar
Ndëgjuar 3,022,644
Shkarkuar 648
Pëlqyer 15,113
Publikuar 16/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
INSTAGRAM https://www.instagram.com/shkumblnismaili
FB https://www.facebook.com/shkumbinismailiofficial
Buy/Listen : https://backl.ink/251614
Web : http://shkumbinismaili.com/

Music & Lyrics : Shkumbin Ismaili
Orekstrimi : Valter Beqo - W-88 Records
Guitar : Arjan Gjici
Bass Guitar : Elton Muci
Video starring : Eglantina Shano
Video : Max Production
Supported by : Rentalux
2017 / All rights reserved : Shkumbin Ismaili


#shkumbinismaili #ndoshtajependuar #sitjabejnukedi #shqip #albanian #music #ballads
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store