Banner

Banner

Titulli Skerdi - Tradhtare
Ndëgjuar 6,669,748
Shkarkuar 3,532
Pëlqyer 31,777
Publikuar 20/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

REDBOX Entertainment
Music: BIG BANG
Lyrics: SKERDI
Directed by: VALON AZIRI
Make up by: Nora Rrahmani
Styling: Mr.Rex, Fortesa

Skerdi on Instagram: http://instagram.com/skerdiago

© & ℗ REDBOX Entertainment & AVD Digital. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store